if_photoif_put_inmenu
Прикарпат Дах
Зателефонуйте нам!
+38 (068) +38 (068) 409-34-34 Показати
+38 (050) +38 (050) 309-34-34 Показати

Сайдинг

Сайдинг слово англійське, а на нашу мову перекладається як «обшивка». Першим сайдингом були дерев`яні дошки прибиті одна поверх іншої. Такий вигляд обшивки будинку, однак, не прийнято називати сайдингом. Обшивка сайдингом передбачає наявність двох складових: матеріали (відформовані панелі з різних матеріалів: ПВХ, метал, цемент і ін) і технологія кріплення внапуск.

Дерев`яні дошки, хоча і виглядали красиво, але мали недоліки, пов`язані з недовгою службою цього матеріалу. З розвитком полімерного виробництва з`явилося багато шансів поліпшити технологію облицювання будівель. Панелі з полівінілхлориду швидко набули популярності і у приватних забудовників і у будівельників великих архітектурних форм. Вони зовні імітують дерево, але мають ряд істотних переваг над ним: довговічність служби матеріалу, невимогливість у догляді, перефарбування, ремонту, невелика вага. Сайдингові обшивка вважається найбільш вигідною з точки зору ефективності, економічності і привабливості. Сайдинг, крім того, більш дешевий, ніж дерево.

Сайдинг добре протистоїть зовнішнім впливам. Він не боїться низьких або високих температур, не іржавіє, не боїться грибка і комах, не розшаровується. Сайдинг володіє хорошою еластичністю. Це дозволяє йому відновлювати свою форму після випадкових пошкоджень. Сайдинг до того ж не горить, а лише плавиться. В цьому його суттєва перевага над дерев`яною обшивкою. Термін служби сайдинга приблизно 50 років. Він може швидше набриднути, ніж пошкодитися. Монтувати сайдинг досить просто. Це можна робити, не залучаючи фахівців.

Як вже говорилося, розрізняють залежно від матеріалу виготовлення різні види сайдінга: цементно-волокнистий, дерев`яний, цинковий, сталевий, алюмінієвий сайдинги. Але найбільш популярним все ж є вініловий сайдинг. У порівнянні з ним інші види мають ряд недоліків. Алюмінієвий - не еластичний. На ній залишаються вм`ятини від випадкових ударів. До того ж його можуть просто вкрасти, якщо будинок не охороняється. Сталь має меншу міцність, і можуть виникнути проблеми при заміні пошкоджених частин сайдинга. Якщо таке статися з вініловим сайдингом, то заміна відбувається більш легко, без зняття решти цілих панелей.

Отже, можна підсумувати, що вініловий сайдинг - найвигідніший. Він витримує кліматичні підступи у вигляді вологи, перепадів температур від -50 до 50 градусів і інших. Для нашого клімату вініловий сайдинг підходить як не можна краще. Сайдинг гарний, якісний і довговічний матеріал для оздоблення будинків.


Kawmet
02 серпня 2019

ПРО КОМПАНІЮ Ливарне виробництво KAW-MET - це багаторічна сімейна

Сайдинг
02 серпня 2019

Сайдинг самий простий і економічний спосіб облицювання будівель.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×