if_photoif_put_inmenu
Прикарпат Дах
Зателефонуйте нам!
+38 (096) +38 (096) 969-96-97 Показати
+38 (066) +38 (066) 568-29-04 Показати

Бітумна черепиця фінської компанії Katepal

Приховати

Гнучка черепиця Катепал добре відома вже протягом декількох десятиліть. У свій час бітумна черепиця фінської компанії Katepal стала одним з перших представників м`якої покрівлі на ринку, ставши загальною назвою для всієї аналогічної продукції, з`явилася у продажу пізніше.

Професійні бітумні продукти Катепал відрізняє доступна ціна, різноманіття кольорів і форм. Ноу-хау компанії – унікальна система самонаклеювання, що дозволяє при монтажі покрівлі створити повністю герметичне покриття з перекриттям швів.

Покращений модифікований бітум найвищої якості і стеклохолст, з яких виготовлений внутрішній шар черепиці, створюють матеріал практично з нульовим ступенем водопоглинання, тому гнучка бітумна черепиця Katepal не схильна до корозії і гниття.

Склад матеріалу розроблений з урахуванням кліматичних умов України і має високі показники, тепло - і морозостійкості. Верхній шар черепиці складається з кольорових кам`яних гранул, завдяки яким створюється унікальна структура матеріалу, захист від ультрафіолетових променів.

Гнучка черепиця Катепал випускається в різних колірних варіантах і представлена п`ятьма основними колекціями:

Схожі розділи

Сходи на горище
10 лютого 2018

Горищні сходи Останнім часом люди все частіше стали переробляти