if_photoif_put_inmenu
Прикарпат Дах
Зателефонуйте нам!
+38 (068) +38 (068) 409-34-34 Показати
+38 (050) +38 (050) 309-34-34 Показати

Фальцева покрівля Ruukki (Фінляндія)

Приховати

_____________________________ __________________________________

Першокласні сталеві покрівлі Ruukki захищають будинки вже більше 50 років. Висока якість і довговічність матеріалів не має аналогів. Серед широкого асортименту кольорів і видів ви неодмінно знайдете ідеальний варіант для свого будинку незалежно від його стилю — сучасного і традиційного або будь-якого іншого.

При виборі типу покрівлі необхідно відштовхуватися від функціонального призначення будинку та його дизайнерських особливостей. Найбільш популярним матеріалом, застосовуваним у Західній Європі для перекриття дахів, є фальцева покрівля;

Фальцева покрівля Ruukki виготовляється із сталі з підвищеною пластичністю, завдяки чому вона досконало підходить для покрівельних робіт, для виконання навіть самих складних сполук на покрівлі. Метал зовні захищений сучасним покриттям GreenCoat BT, яке з одного боку є найкращим захистом від атмосферних впливів, з іншого – підкреслює колір покрівлі на багато років. Свою назву цей покрівельний матеріал отримав за рахунок наявності фальцевих замків, з допомогою яких окремі аркуші інтегруються в цілу конструкцію. Наявність фальцевих замків покрівлі дозволяє створювати герметичну конструкцію, яка не пропускає вологу. Якщо монтаж покрівлі було проведено професійно, її термін служби може досягати більше 100 років без необхідності додаткового обслуговування. Це матеріал, властивості якого в поєднанні з майстерністю покрівельника, може створювати вражаючі ефекти – довговічність і винятковий стиль. Ruukki Комп використовується як покрівельний матеріал для пам'яток архітектури, сучасних споруд як в традиційному, так і сучасному стилі.

Покрівля Ruukki Classic®продумана до деталей – приховані гвинти, закриті шви, гладка поверхня,це вишукана і технічно досконала покрівля. Елегантний і позачасовий дизайн підходить як для класичних будівель, так і сучасних. Ruukki Classic® є відмінним вибором для дахів з досить низьким нахилом покрівлі. Продукт надійний, легкий та довговічний і відрізняється простотою монтажу завдяки вдосконаленій системі кріплення. Листи легко з'єднуються між собою без застосування спеціальних інструментів. 

GreenCoat-logo-w276

GreenCoat - сталь від SSAB преміальної якості для життя в гармонії з навколишнім середовищем, яка розроблена на базі біотехнологій (БТ) з заміною істотної частки традиційних мінеральних компонентів аналогами біологічного походження. 

Унікальне покриття GreenCoat на основі ВТ має не лише екологічні переваги, але і відмінні техніко-експлуатаційні характеристики.

Продукція GreenCoat відрізняється високою стійкістю до корозії, УФ-випромінювання, а також до механічних пошкоджень.

Ruukki підтверджує бездоганні експлуатаційні характеристики металочерепиці офіційними гарантійними зобов'язаннями. Вироби преміум класу збережуть здатність протистояти наскрізної корозії протягом 50 років, гарантія 25 років надається на естетичні властивості продукції. Досвід застосування покрівлі десятками тисяч клієнтів показує, що при дотриманні правил експлуатації термін служби покрівлі Ruukki значно перевищує гарантійний. 


Схожі розділи

Kawmet
02 серпня 2019

ПРО КОМПАНІЮ Ливарне виробництво KAW-MET - це багаторічна сімейна

Сайдинг
02 серпня 2019

Сайдинг самий простий і економічний спосіб облицювання будівель.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×