if_photoif_put_inmenu
Прикарпат Дах
Зателефонуйте нам!
+38 (068) +38 (068) 409-34-34 Показати
+38 (050) +38 (050) 309-34-34 Показати

Вініловий сайдинг Mitten Inc.

Приховати

  Сайдинг Mitten Inc. Canada

Ваша разова інвестиція на все життя!

Сайдинг Mitten проводиться канадською компанією Mitten Inc. з 1959 року і чудово зарекомендував себе по всьому світу.

Сайдинг Mitten надійний в будь-яких кліматичних умовах, географія його використання включає в себе Америку, Європу, Австралію, Росію, Україну. Сайдинг легко встановлюється, не вимагає особливих витрат і зусиль в обслуговуванні.

Фахівці лабораторії Mitten Inc. здійснюють тестування продуктів на всьому протязі виробничого процесу сайдинга: від етапу підготовки сировини до тестування готової продукції. Компанія Mitten Inc. є членом Інституту Вінілового Сайдинга (VSI), що об`єднує найбільших виробників сайдинга всього світу, тому весь виробничий процес строго сертифікований, а якість продукції перевіряється у відповідності з прийнятими нормативами не тільки самою компанією Mitten Inc., але і тестовою лабораторією VSI.

Всі вироби Mitten Inc. виробляються з сировини найвищої якості. Готова продукція постійно піддається суворих випробувань і тестів, які по своїм параметрам перевершують прийняті стандарти на міцність і термостійкість. На весь сайдинг Mitten поширюється довічна гарантія. Вона гарантує клієнтам відсутність розшаровування, здуття, облетания і будь-яких інших дефектів матеріалу.

Сайдинг Mitten - це високоякісний інноваційний продукт який підтверджується 50 річною гарантією, відповідає всім найвищим вимогам споживачів. Вибираючи сайдинг Mitten, Ви, незмінно підтверджуєте для себе гасло компанії Mitten Inc., що це одноразова інвестиція на все життя!Схожі розділи

Kawmet
02 серпня 2019

ПРО КОМПАНІЮ Ливарне виробництво KAW-MET - це багаторічна сімейна

Сайдинг
02 серпня 2019

Сайдинг самий простий і економічний спосіб облицювання будівель.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×