if_photoif_put_inmenu
Прикарпат Дах
Зателефонуйте нам!
+38 (068) +38 (068) 409-34-34 Показати
+38 (099) +38 (099) 745-64-22 Показати

Виниловый сайдинг Docke

Приховати

Вініловий сайдинг Docke в Івано-Франківську, сайдинг Деці

Сайдинг Вініловий Döcke

вініловий сайдинг dockeВиробнича компанія «D. O. C. K. E. Systemlosungen Gmbh» підібрала дуже вдала назва для свого продукту. DOCKE в перекладі з німецької означає «покривало, покров». Вініловий сайдинг «Docke відповідає найсуворішим світовим стандартам якості. Він виробляється компанією «Деці Екстружн» (Росія) за ліцензією і під контролем німецької компанії «D. O. C. K. E.» на кращому німецькому обладнанні з кращих компонентів, використовуючи найсучасніші технології пресування. Завдяки своїй бездоганній якості, а також яскравою і неординарною рекламі, сайдинг Docke, не тільки завоював широку популярність, але і впевнено зайняв місце одного з лідерів ринку сайдинга. Компанія прагне випускати затребувану продукцію. У зв`язку з цим постійно обробляються статистичні дані і проводяться маркетингові дослідження.


У порівнянні з іншими матеріалами, вініловий сайдинг Docke володіє наступними перевагами:

  1. Сайдинг «Docke виготовляється з ПВХ методом коекструзії, який є найбільш сучасною і ефективною технологією виготовлення пластикових облицювальних панелей;
  2. Вініловий сайдинг Деці завжди має матову поверхню панелей. Фахівці в галузі будівництва рекомендують вибирати вініловий сайдинг з матовою поверхнею, оскільки блискуча / глянсова поверхня більш схильна до негативного впливу сонячних променів і протипоказана для такого матеріалу як вініловий сайдинг. Також матова поверхня краще сприймається на вигляд, не має «дешевого блиску на сонці.
  3. Наявність антіураганний замку надає сайдингу додаткову жорсткість і стійкість, що дозволяє протистояти навіть дуже сильним поривам вітру. А спеціальний подвійний загин замку, яким оснащений сайдинг Docke, є додатковим ребром жорсткості і істотно збільшує механічну міцність сайдинга. Крім того, антиураганний замок значно полегшує монтаж і виключає «шурхіт» фасаду при сильному вітрі.
  4. Товщина панелей незмінна по всьому поперечному зрізі сайдинга.

Сайдинг Decke - один з найпопулярніших матеріалів для облицювання будинків.

Що ж ми отримаємо в результаті?

Зовнішній шар панелі має у своєму складі різні високоякісні програми, які гарантують захист будівлі від дощу, сонячних променів, снігу і граду. Внутрішній шар сайдинга розрізняється за змістом і гарантує виробу необхідну жорсткість, міцність і довговічність.


забарвлення сайдінга

Схожі розділи

Kawmet
02 серпня 2019

ПРО КОМПАНІЮ Ливарне виробництво KAW-MET - це багаторічна сімейна

Сайдинг
02 серпня 2019

Сайдинг самий простий і економічний спосіб облицювання будівель.