if_photoif_put_inmenu
Прикарпат Дах
Зателефонуйте нам!
+38 (068) +38 (068) 409-34-34 Показати
+38 (050) +38 (050) 309-34-34 Показати

Ruukki

30 липня 2019

Покрівля відіграє величезну роль у зовнішньому вигляді фасаду. Серед асортименту покрівель Ruukki ви знайдете ідеальний варіант для вашого нового дому. До того ж якість і довговічність нашої покрівлі тішитиме вас протягом 50 років. 

Збудуйте новий дім таким чином, щоб він був здатний витримати будь-яку погоду та викликав захоплення в кожного перехожого.

Покрівля – надійний захист будинку від погодних факторів. Покрівельний матеріал, який застосовується для дахів, може відрізнятися в залежності від вимог до енергозбереження в будівлі та довговічності конструкції. Дах - несуча конструкція верхнього ярусу будівлі, на яку монтується покрівельний матеріал.

Сучасна покрівля - вже не просто матеріал функціонального призначення, але і дизайнерський продукт. Покрівля підкреслює естетику будівлі, вигідно виділяє його серед інших споруд.

ЧОМУ САМЕ RUUKKI


ПЕРШОКЛАСНА ПРОДУКЦІЯ

Компанія Ruukki займається виробництвом покрівлі у Фінляндії вже понад 50 років. Ми постійно вдосконалюємо нашу продукцію та послуги, щоб запропонувати покрівлю найкращої якості для вашого нового будинку. Уся наша продукція відрізняється надзвичайною довговічністю й абсолютною надійністю та має маркування CE.

ЗАПАТЕНТОВАНЕ ТЕХНОЛОГІЧНЕ ПОКРИТТЯ BT

В більшості нашої продукції ми застосовуємо полімерну сталь GreenCoat. Лінійка GreenCoat розроблена на основі біотехнологій (БТ) з заміною значної частки традиційних мінеральних компонентів аналогами біологічного походження. Продукція лінійки GreenCoat вирізняється високою стійкістю до корозії, УФ-випромінюванню, а також до механічних пошкоджень. Виготовлені будівельні матеріали зі сталі GreenCoat вирізняються малою вагою та легкістю в обробці навіть за температури до -15°C.

КЛАСИ ЯКОСТІ RUUKKI

Наша система класів якості допоможе вам знайти ідеальний варіант покрівлі для вашого нового дому. Клас якості продукту визначає його термін гарантії на технічні характеристики. Клас якості Ruukki — це гарантія якості, це обіцянка, якій ви можете довіряти.

ГАРАНТІЯ RUUKKI

Ruukki надає найдовшу та найповнішу гарантію на свою продукцію на ринку України. З метою додаткової впевненості своїх покупців компанія Ruukki запровадила швидку систему онлайн реєстрації гарантійних талонів. Реєструючи покупку, Ви отримуєте підтвердження оригінальності товару та гарантію на довгі роки.

ДОБРЕ ВІДОМА СУМІСНІСТЬ

Професійні будівельники добре знайомі з якістю нашої покрівлі. Простота монтажу та сумісність продукції роблять рішення Ruukki чудовим вибором для будь-якого проекту будинку. Якщо ви купуєте готовий будинок, упевніться, що ви отримаєте покрівлю Ruukki разом із гарантією.

ПРОФЕСІЙНИЙ МОНТАЖ

Наш пакет покрівельних робіт включає все: ми навіть можемо доставити та встановити ваш новий дах. Наші професійні партнери змонтують вашу покрівлю з використанням найкращих робочих методів усього лише за кілька днів.

ЛЕГКІ, АЛЕ МІЦНІ

Сталь є довговічним, надійним покрівельним матеріалом, який зможе десятиріччями протистояти несприятливим погодним умовам. Вона є дуже легкою, що робить монтаж швидким і простим. Крім того, сталі можна з легкістю надати форму та відтворити кути даху.


ПОКРІВЕЛЬНА ПРОДУКЦІЯ


Запорукою якісного даху є ретельний підбір різних елементів та їх гармонійне сполучення одне з одним як функціонально, так і візуально.

Ваш дах — це не тільки покрівельний матеріал. Усі окремі деталі покрівлі мають важливе значення: від найменших гвинтиків і шайбочок до великих покрівельних листів і драбин. І кожна деталь відіграє ключову роль у забезпеченні безпеки, довговічності та привабливості вашого даху.