if_photoif_put_inmenu
Прикарпат Дах
Зателефонуйте нам!
+38 (068) +38 (068) 409-34-34 Показати
+38 (050) +38 (050) 309-34-34 Показати

Сходи на горище

10 лютого 2018

Горищні сходи

Останнім часом люди все частіше стали переробляти горища під житлові кімнати або комори, і в обох випадках до них потрібен зручний і безпечний доступ.

Якщо дозволяє площа, то можна зробити стаціонарні сходи, а якщо ні, то виходом з положення буде покупка сучасної, міцною і зручною горищних сходів. На сьогоднішній день найбільшою популярністю користуються дерев'яні вироби, тому що вони володіють рядом незаперечних переваг перед металевими аналогами.

 

У чому полягає популярність дерев'яних горищних сходів?

В Україні дерев'яні сходи користуються величезною популярністю, а також за її межами тому, що вони:

  • гармонійно вписуються в будь-який інтер'єр;
  • зручні в експлуатації, тому що їх легко складати і маскувати під люком;
  • зарекомендували себе як довговічні на надійні конструкції.

Як правило, сучасні мансардні сходи комплектуються наконечниками для ніжок, що запобігає ковзанню; металевими бічними поручнями для безпечного підняття по сходах; огорожею і декоративною планкою. Все це передбачено виробником неспроста, а для максимально безпечного та комфортного користування дерев'яними сходами.

Як не помилитися у виборі сходів?

Щоб горищні сходи прослужила не один рік і радувала всіх мешканців будинку і зовнішнім виглядом, і комфортною експлуатацією, необхідно правильно підійти до її вибору. По-перше, враховувати площу приміщення, де вона буде монтуватися, по-друге, вибрати дизайн виробу, щоб гармонійно вписалася в загальний інтер'єр, по-третє, повинні бути зручні і надійні щаблі, так і вся конструкція в цілому.

На щастя, на сьогоднішній день є з чого вибирати, тому що виробники пропонують різні моделі сходових конструкцій, зроблених з різних порід дерев.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×