if_photoif_put_inmenu
Прикарпат Дах
Зателефонуйте нам!
+38 (068) +38 (068) 409-34-34 Показати
+38 (050) +38 (050) 309-34-34 Показати

Бітумна черепиця Icopal Icopal

Бітумна черепиця ICOPAL  - це м’яка покрівля дуже гарної якості, яка виготовляється на високоякісному обладнанні концерном ICOPAL в Фінляндії, Франції, Польщі. Вже більше століття концерн вдосконалює та успішно продає свою продукцію у всіх державах Європи.


Сама бітумна черепиця ICOPAL (Ікопал) представляє собою щільний гнучкий матеріал, в якому основою є скловолокно, яке просочена SBS модифікованим бітумом.

Знизу на гонт матеріалу наноситься клейкий шар бітуму, який в подальшому забезпечує міцне склеювання черепиці та гарну водостійкість. З верху матеріал покривається сланцевою посипкою, яка виконує декоративну функцію і захищає матеріал від різного атмосферних явищ. Ця бітумка має термін експлуатації 40-50 років. Бітумна черепиця Ікопал виготовлена для районів з суворим кліматом , добре витримує температурні перепади до 90 градусів. Чудово підходить до нашого клімату та використовується у регіонах України, в тому числі в Києві та Київській області.


Якщо говорити своїми словами, то чесно кажучи ця гнучка  черепиця зроблена дійсно з якісного модифікованого бітуму першого класу, не всі виробники використовують такий бітум як ICOPAL. Ще велика перевага Ікопал, в тому що у нього верхня частина матеріалу зроблена з натурального природного каменю, і це робить цю черепицю більш яскравою на довгі роки експлуатації. Ще одна перевага в ціновій категорії , якщо порівнювати її між різними виробниками.

Схожі розділи

Kawmet
02 серпня 2019

ПРО КОМПАНІЮ Ливарне виробництво KAW-MET - це багаторічна сімейна

Сайдинг
02 серпня 2019

Сайдинг самий простий і економічний спосіб облицювання будівель.