if_photoif_put_inmenu
Прикарпат Дах
Зателефонуйте нам!
+38 (068) +38 (068) 409-34-34 Показати
+38 (050) +38 (050) 309-34-34 Показати

Фальцева покрівля Ruukki (Фінляндія) Ruukki

Першокласні сталеві покрівлі Ruukki захищають будинки вже більше 50 років. Висока якість і довговічність матеріалів не має аналогів. Серед широкого асортименту кольорів і видів ви неодмінно знайдете ідеальний варіант для свого будинку незалежно від його стилю — сучасного і традиційного або будь-якого іншого.

При виборі типу покрівлі необхідно відштовхуватися від функціонального призначення будинку та його дизайнерських особливостей. Найбільш популярним матеріалом, який використовується для перекриття дахів, є металочерепиця.


Металочерепиця Ruukki за популярністю і попитом поза конкуренцією. В її основі використовується унікальне покриття GreenCoat на основі технології BT. За рахунок даного покриття металочерепиця стійка до корозії, екологічна і відрізняється багатою колірною гамою. GreenCoat - сталь від SSAB преміальної якості для життя в гармонії з навколишнім середовищем, яка розроблена на базі біотехнологій (БТ) з заміною істотної частки традиційних мінеральних компонентів аналогами біологічного походження. Унікальне покриття GreenCoat на основі ВТ має не лише екологічні переваги, але і відмінні техніко-експлуатаційні характеристики. Продукція GreenCoat відрізняється високою стійкістю до корозії, УФ-випромінювання, а також до механічних пошкоджень.


Унікальна гарантія до 50 років.


Ruukki підтверджує бездоганні експлуатаційні характеристики металочерепиці офіційними гарантійними зобов`язаннями. Вироби преміум класу збережуть здатність протистояти наскрізної корозії протягом 50 років, гарантія 25 років надається на естетичні властивості продукції. Досвід застосування покрівлі десятками тисяч клієнтів показує, що при дотриманні правил експлуатації термін служби покрівлі Ruukki значно перевищує гарантійний.

 

Схожі розділи

Kawmet
02 серпня 2019

ПРО КОМПАНІЮ Ливарне виробництво KAW-MET - це багаторічна сімейна

Сайдинг
02 серпня 2019

Сайдинг самий простий і економічний спосіб облицювання будівель.