if_photoif_put_inmenu
Прикарпат Дах
Зателефонуйте нам!
+38 (068) +38 (068) 409-34-34 Показати
+38 (050) +38 (050) 309-34-34 Показати

ПЕРЕВАГ БІТУМНОЇ ЧЕРЕПИЦІ TEGOLA

02 серпня 2019

ПЕРЕВАГ БІТУМНОЇ ЧЕРЕПИЦІ TEGOLA поєднання бездоганної якості та естетики25 % європейського ринку

Італійська бітумна черепиця TEGOLA - визнаний лідер, який охоплює четверту частину ринку покрівельних матеріалів у країнах Європи. Цікава статистика: у середньому 17 дахів щогодини покривається черепицею TEGOLA.

Стійкість до негоди

TEGOLA подбала про те, щоб ви могли купити м`яку покрівлю і не турбуватися щодо того, чи зможе вона гідно впоратися із кліматом України: літньою спекою, морозами, снігами, льодом, осінніми зливами, сезонними градами і штормовими вітрами.

100%-ва гідроізоляція покрівлі

Гнучка бітумна черепиця TEGOLA забезпечена широкими клейовими смужками і при правильному монтажі забезпечує 100%-ву гідроізоляцію вашої покрівлі.

Тиша під час дощу

На відміну від металочерепиці та профілю, гнучка бітумна черепиця TEGOLA гарантує вам комфорт навіть під час зливи і граду.

APP-модифікований бітум

Технологічно інноваційне виробництво TEGOLA дозволяє створити бітумну основу, використовуючи спеціальний APP-модифікатор, що забезпечує довговічність бітумної черепиці TEGOLA і надійну фіксацію з базальтовим гранулятом.

Натуральный базальт трех фракци

Функцію захисту від сонячного УФ-випромінювання покладено на один із найміцніших серед існуючих природний мінерал - базальт. Спеціальна технологія керамізації гарантує стійку до погодних умов і часу пігментацію гранул базальту в насичені відтінки.

Вишукана архітектура

Найвитонченіші та найоригінальніші конструкції покрівлі стануть частиною гармонійного дуету з м`якою бітумною черепицею TEGOLA. Складні переходи, вигини, нахили і сміливі кути - TEGOLA створена для цього.

Без обмежень у куті нахилу

Надійність кріплення бітумної черепиці TEGOLA дозволяє монтувати її на стінах і прямовисних ділянках покрівлі. Матеріал легко фіксується і тримається навіть на від’ємних ухилах до -7 градусів.

Офіційно від «Тегола-Україна

Ексклюзивний представник, який пропонує купити бітумну черепицю в Івано-Франківській обл., ПрикарпатДах.

Для вас - безкоштовна доставка та розрахунок матеріалу , повна консультація по матеріалу та монтажу бітумної черепиці.

Гарантія та доставка

Купуючи бітумну черепицю TEGOLA в офіційного постачальника, ви отримуєте можливість оформити розширену гарантію і скористатися вигідними умовами доставки.