if_photoif_put_inmenu
Прикарпат Дах
Зателефонуйте нам!
+38 (068) +38 (068) 409-34-34 Показати
+38 (050) +38 (050) 309-34-34 Показати

Бітумна черепиця Ruflex

Приховати

Ruflex® -це торгова марка гнучкої черепиці, колекція якої виготовляється на заводах в США, Польщі та Росії. При цьому ведеться суворий контроль якості і дотримання технологічних процесів при виробництві черепиці ruflex.

Гнучка черепиця руфлекс - відмінна якість, помірна ціна, великий вибір кольорів і форм нарізок дають можливість вибрати для себе вподобану покрівлю самому майстерному естету.

Продукція

Гнучка черепиця Ruflex - це унікальний міцний теплостійкий і морозостійкий покрівельний матеріал, розроблений спеціально для дахів зі схилом 11,3 °- 90 °.

Гонти оснащені так званими «замками», завдяки яким процес монтажу став значно простішим та дозволяють уникнути критичних помилок під час роботи з черепицею.

Характеристики

В основі бітумної черепиці Ruflex використовується міцний і дуже гнучкий склохолст. Саме завдяки якому виріб набуває високу міцність на розрив, при цьому зберігаючи необхідну гнучкість. Цей матеріал абсолютно не схильний до гниття, що дозволяє збільшити термін експлуатації покриття на максимально можливий термін.

Для виготовлення бітуму використовується високоякісна нафта. Матеріал видозмінений - завдяки додаванню каучуку, бітум придбав додаткову еластичність і максимально щільно прилягає до всіх вигинів даху.

Поверхня всипана подрібненим базальтом п`яти різних фракцій, який захищає покрівлю, як від механічних пошкоджень, так і ультрафіолетових променів.

Бітумна черепиця Ruflex відповідає всім екологічним стандартам та абсолютно нешкідлива для людей і навколишнього середовища.

Гарантія від виробника - 35 років.

Разом з черепицею ви можете придбати всі необхідні для монтажу оригінальні комплектуючі та витратні матеріали ТМ Ruflex найвищої якості.

Схожі розділи

Kawmet
02 серпня 2019

ПРО КОМПАНІЮ Ливарне виробництво KAW-MET - це багаторічна сімейна

Сайдинг
02 серпня 2019

Сайдинг самий простий і економічний спосіб облицювання будівель.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×