if_photoif_put_inmenu
Прикарпат Дах
Зателефонуйте нам!
+38 (068) +38 (068) 409-34-34 Показати
+38 (99) +38 (99) 745-64-22 Показати

Фінська металочерепиця RUUKKI

Приховати

ПОКРІВЛЯ RUUKKI ПОЛЕГШУЄ ВАШЕ ЖИТТЯ !

                   

Покрівля Ruukki забезпечує протидію сонячних променів і утворення корозії. Бренд постійно модернізує свою продукцію, пропонуючи споживачам самі передові покрівельні технології. Великі будівельні підрядники і приватні клієнти користуються послугами бренду Ruukki по всій Європі.

З компанією Ruukki ви можете бути впевненими, що ваші покрівельні роботи пройдуть легко, швидко і приємно. Що б ми ні робили, наше єдине прагнення — полегшити ваше життя. Наш багаторічний досвід виконання покрівельних робіт, висококваліфікований персонал та висока якість продукції гарантують надійну покрівлю, яка буде служити роками.

Першокласні сталеві покрівлі Ruukki захищають будинки вже більше 50 років. Висока якість і довговічність матеріалів не має аналогів. Серед широкого асортименту кольорів і видів ви неодмінно знайдете ідеальний варіант для свого будинку незалежно від його стилю — сучасного і традиційного або будь-якого іншого.

Металочерепиця Ruukki за популярністю і попитом поза конкуренцією. В її основі використовується унікальне покриття GreenCoat на основі технології BT. За рахунок даного покриття металочерепиця стійка до корозії, екологічна і відрізняється багатою колірною гамою.

Унікальна гарантія від 30 до 50 років.

Ruukki підтверджує бездоганні експлуатаційні характеристики металочерепиці офіційним гарантійних зобов`язаннями. Вироби преміум класу збережуть здатність протистояти наскрізної корозії протягом 50 років, гарантія 20 років надається на естетичні властивості продукції. Досвід застосування покрівлі десятками тисяч клієнтів показує, що при дотриманні правил експлуатації термін служби покрівлі Ruukki значно перевищує гарантійний. 

Сходи на горище
10 лютого 2018

Горищні сходи Останнім часом люди все частіше стали переробляти