if_photoif_put_inmenu
Прикарпат Дах
Зателефонуйте нам!
+38 (068) +38 (068) 409-34-34 Показати
+38 (099) +38 (099) 745-64-22 Показати

Бітумна черепиця RUFLEX Windsor Античний коричневий

1 В наявності 1380.95 грн Ціна за м2
Доставка
  • Самовивезення
  • Доставка кур'єром
  • Доставка почтою
  • Транспортная компанія
  • Нова пошта
Детальніше
Оплата
  • Готівкою
  • Безготівковий розрахунок
  • Накладний платіж
Детальніше
Опис

Елегантна великовагова дизайнерська SBS черепиця Flexor, поліпшена полімерами.

Дизайнерська черепиця Windsor® пропонує зовнішній вигляд традиційної кедрової даху з посиленою довговічністю технології модифікованого полімеру Flexor ™, що сприяє чудовою адгезії гранул і захисту від екстремальних погодних умов, включаючи ударну міцність класу 4. Цей продукт також оснащений Scotchgard ™ Protector від 3M для додаткового захисту від чорних смуг, викликаних водоростями.


Flexor ™ Полімер Модифікований Бітум

Технологія бітуму підвищує гнучкість, адгезію гранул і ударостійкість.

Необроблений бітум повинен бути змінений (модифікований) для використання в покрівельних матеріалах. Традиційні методи модифікації бітуму зменшують його природні, резиноподібного характеристики. Протягом більше 30 років Malarkey займається розробкою і виробництвом нашої спеціально розробленої суміші полімерів і змішуванням їх з сирим бітумом на кожному з наших об`єктів для виробництва нашого еластичного модифікованого бітуму Flexor ™. Цей процес зберігає більше каучукоподібних характеристик сирого бітуму, додаючи поліпшені характеристики полімерів, що забезпечує підвищену гнучкість, адгезію гранул, установку в холодну погоду і ударостійкість. Технологія бітуму підвищує гнучкість, адгезію гранул і ударостійкість.


Захист від екстремальної погоди

Ударна в`язкість класу 4 дозволяє використовувати вашу дах з найвищою номінальною захистом.

Вплив на дах екстремальних погодних умов може знизити термін служби гонтовой покрівлі і привести до протікання води. Черепиця класу 4 піддається випробуванням UL 2218, щоб протистояти ударам від імітаційного 2-дюймового (5 см.) Граду, що вражає дах зі швидкістю, що спостерігається при сильних штормах, без шкоди для покрівельного покриття. Полімерна модифікована бітумна технологія забезпечує чудовий захист покрівельного покриття класу 4, яка є максимально можливою.


Захисник Scotchgard ™: допомога в запобіганні "чорних смуг"

Запобігає зростання лишайників, або моху і допомагає підтримувати естетичний вигляд вашого даху. Включає гарантію на 5 або 10 років.

Зростання моху на даху може привести до появи чорних смуг, які можуть змінити колір вашої покрівлі та надати їй постарілий вид. Черепиця, що містить Scotchgard ™ Protector, використовує 3M ™ медьсодержащие гранули і була протестітірована для оптимального покриття. Бітумна черепиця за допомогою Scotchgard ™ Protector допомагає зберегти естетичний вигляд вашого даху, опираючись чорним смужках, викликаним зростанням моху та лишайників, і може зменшити необхідність очищення вашої даху. Включає 5 або 10-річну гарантію на стійку до зростання мохів та лишайників систему, засновану на розташування і кліматі

Контактна інформація:
Адреса: Івано-Франківськ, вул. Галицька 64
Телефон:
+38 (068) +38 (068) 409-34-34 Показати
+38 (099) +38 (099) 745-64-22 Показати
+38 (096) +38 (096) 971-08-15 Показати
Графік роботи:Пн.-Пт.: 09:30 - 18:00;
Сб.: 11:00 - 14:00;
Нд.: вихідний