if_photoif_put_inmenu
Прикарпат Дах
Зателефонуйте нам!
+38 (068) +38 (068) 409-34-34 Показати
+38 (099) +38 (099) 745-64-22 Показати

АКЦІЯ! Гарячі знижки літом від виробника водостічних систем STRUGA ! !

Діє до: 29.02.2020

Умови акції

Знижка 30% розповсюджується на повний комплект водостічної системи, або на замовлення від 10000 тис.грн. Особливості сталевих водостічних систем Struga Водостічна система - це покрівельне обладнання, завданням якого є швидке відведення сотень літрів води під час зливи.

Сталева водостічна система Struga - враховує всі ознаки практичної, надійною і довговічною системи водовідведення.

Міцність - водостічна система Struga виготовляється з скандинавської стали GreenCoat® RWS. Три марки сталі (PLX, B420, SUB250) і категорії сталі товщиною від 0,6 мм до 1,25 мм забезпечують твердість, пластичність і тривкість елементів.

Міцні гаки MAX - система Struga надає сучасні гаки для лицьових панелей, зміцнені завдяки відповідному профілю та жорсткої стали класичні гаки для кроков.

Системні рішення - водостічна система Struga доступна в 6 системних розмірностях (125/90; 125/100; 135/90; 135/100; 150/90; 150/100), з яких можна підібрати найбільш оптимальну до будь скатної покрівлі.

Колірна гамма - водостічна система Struga доступна в 13 варіантах кольорів, серед яких можна підібрати найбільш відповідний до кольору покрівельного покриття.

Функціональність - аксесуари системи Struga, такі як швидкі у монтажу з'єднувальні елементи, системи зміцнення і фіксації ринви SWR, роблять із системи продукт з прекрасними показниками корисності та міцності.

Прихований шов труби - інноваційність та естетика без помітного зовнішнього шву.

Лакове покриття - органічна товстошарова зовнішня оболонка товщиною 35мк з обох сторін чудово захищає елементи системи Struga від вигорання і зміни кольору.

Можливість монтажу в холодні дні - елементи системи "Struga" не розтріскуються під час згинання і монтажу незалежно від температури зовнішнього середовища, тому їх можна монтувати навіть взимку.

Мінімальне температурне розширення - сталева водостічна система стійка як до низьких, так і до високих температур а так же різким коливанням між ними. Тому зберігається рівна форма ринви, труби та інших аксесуарів протягом усього періоду експлуатації.

Швидкий і надійний монтаж - водостічна система Struga складається з повного комплекту елементів, взаємно забезпечуючи простий і надійний монтаж. Деталі характеризуються високою точністю виконання що гарантує прилягання елементів.

Гарантія - виробник системи " Struga надає письмову 30-річну функціональну гарантію і 15-річну гарантію на збереження кольору.