if_photoif_put_inmenu
Прикарпат Дах
Зателефонуйте нам!
+38 (068) +38 (068) 409-34-34 Показати
+38 (099) +38 (099) 745-64-22 Показати

АКЦІЯ! Керамічна черепиця Braas

Діє до: 31.01.2020

Умови акції

Braas Monier Building Group є провідним світовим виробником і постачальником будівельних матеріалів для скатних дахів в Європі, Азії та Африці.

Компанія Braas Monier, бере свій початок з 1953 року, коли німецький інженер-підприємець Рудольф Браас і англійська компанія Redland заснували спільне підприємство з виробництва цементно-піщаної черепиці.

Покрівля торгової марки Braas приносить людям радість протягом довгого часу. Клієнти довіряють компанії вже більше 60 років. Вибагливість клієнтів і бездоганну якість зробили Braas провідною торговою маркою не тільки на ринку Німеччини, але і багатьох країнах Європи і світу.

Braas має міжнародний охоплення завдяки 107 виробничих майданчиків в 27 країнах світу: заводи з виготовлення керамічної черепиці сконцентровані в Німеччині, а з виробництва цементно-піщаної розкидані по всьому світу. Компанія прагнути, що потенційний клієнт 

будь-якому куточку планети міг легко отримати продукт якості Braas. Для цього створена широка дилерська і партнерська мережа по всьому світу.

Девіз Braas - цілісна покрівельна система від одного виробника. Braas Monier є одним з небагатьох виробників, який охоплює повний спектр виготовлення цементно-піщаної і керамічної черепиці і покрівельних компонентів для скатних дахів. І в додаток до цього Braas Monier пропонує своїм клієнтам повний спектр димарів, вентиляційних систем та енергоефективних рішень.

Braas вірить, що може вивільнити потенціал кожної покрівлі, щоб допомогти кожному власнику використовувати енергію його даху, здійснити зміни для досягнення кращого для своїх клієнтів, для їх сімей і для навколишнього середовища.

Компанія досягає цього за допомогою:

  • Якості світового класу і неперевершено широкого асортименту лінійок продукції, що дозволяє створювати інтегровані покрівельні системи.
  • Сервісу та компетенції світового класу, що дозволяють надавати підтримку, проводити навчання і програмне забезпечення, як для професіоналів, так і для власників будинків.
  • Інновацій світового класу, які керують світом в області покрівельних систем, організації енергопостачання та систем розподілу повітря.